KADROWANE – Fotografia Ślubna i Film KADROWANE – Fotografia Ślubna i Film

Cześć ! Na co dzień mieszkam w Tarnobrzegu, a pracuję wszędzie tam gdzie mnie zaprosicie: ) Cieszę się, że tu jesteście. Szukam zwariowanych Par, które uwielbiają dobrą zabawę i naturalne, niepozowane zdjęcia czy filmy.  Jeśli tak jak ja nie lubicie pozować a naturalność na zdjęciach jest najważniejszym kryterium, to zdaje się, że nadajemy na tych samych falach! Bardzo mi zależy, abyśmy się polubili, mieli podobny gust, znaleźli wspólny język…  Jeśli macie do siebie dystans, żyjecie z pasją , lubicie dobrą zabawę i przede wszystkim nie znaleźliście jeszcze fotografa czy filmowca, z którym nadajecie na tych samych falach, to napiszcie !  Z chęcią porozmawiam o Waszych wyjątkowych pomysłach na ślub i przyjęcie weselne !

Jeśli chodzi o styl mojej pracy – staram się być zawsze tam gdzie są emocje. Przebywanie z ludźmi podczas jednego z najważniejszych dla nich dni w życiu , jest czymś naprawdę niesamowitym. Czuje się subtelnym podglądaczem emocji, a dzięki temu staję się ich częścią i mogę tworzyć dla Was obrazy, które przepełnione są prawdą i subtelnością. Uwielbiam obserwować ludzi i ich zachowania, łapać w kadrze te ulotne chwile. Lubię też precyzję oraz małe detale, które nas otaczają. Jest to dla mnie wielką pasją i czerpię z tego wiele radości, co widać na zdjęciach czy filmach, w tych pięknych chwilach zatrzymanych w kadrze, we łzach wzruszenia czy uśmiechach.

Uczestnicząc w tych ważnych dla Was chwilach, utrwalam je, dzięki temu możecie powrócić do tego wspaniałego dnia i ponownie go przeżyć. Mogę zagwarantować że dołożę wszelkich starań by stworzyć dla Was wspaniałą pamiątkę.