KADROWANE – Fotografia Ślubna i Film KADROWANE – Fotografia Ślubna i Film

O NAS

 
Na co dzień mieszkamy w Tarnobrzegu, ale pracujemy wszędzie tam gdzie nas zaprosicie. Cieszymy się, że tu jesteście. Jeśli tak jak my nie lubicie pozować i naturalność jest Waszym najważniejszym kryterium, to zdaje się, że nadajemy na tych samych falach!

Pod nazwą KADROWANE kryje się zespół doświadczonych, niezwykle kreatywnych, a także pozytywnych i otwartych na świat ludzi. Wysiłek, który wkładamy w naszą pracę bezpośrednio przekłada się na jakość zdjęć i filmów, które tworzymy. Ważne jest dla nas to, że zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym stawiamy sobie nowe cele, do których realizacji konsekwentnie dążymy.

Pracujemy zawsze na 100%. W pełnym skupieniu, aby nie przeoczyć żadnej ważnej chwili. Towarzyszymy Wam już od momentu przygotowań.  Dyskretnie i bez ingerencji w przebieg uroczystości, abyście czuli się przy nas swobodnie. Pomagamy i podpowiadamy. Razem z Wami się śmiejemy i wzruszamy. Nasze reportaże są złożone z momentów. Z małych. Z dużych. Niektóre z nich są szczęśliwe. Niektóre pozostają wzruszające. Bywają huczne, a zarazem ciche. Patrząc w nieoczywiste miejsca staramy się uchwycić najlepsze momenty.

Uczestnicząc w tych ważnych dla Was chwilach, utrwalamy je na fotografiach i filmach, dzięki temu możecie powrócić do tego wspaniałego dnia i ponownie go przeżyć.

Z chęcią porozmawiamy o Waszych wyjątkowych pomysłach na ślub i przyjęcie weselne !